Potěšte svoji drahou polovičku sójovou svíčkou Valentýna, která rozjasní úsměv na tváři každé dívce a ženě. Sladké ovocné a květinové tóny si každá žena zamiluje.
Na výrobu používáme přírodní sójový vosk Golden Wax 464 z USA, 100 % přírodní esenciální olej a knot z ekologické bavlny

Intenzita vůně: Střední
Doba hoření: 45-50 hodin
Hmotnost: Sklenice o velikosti 300 ml / Hmotnost vosku 220 g

Více

Výrobce: LumelaKód produktu: P00034Doprava a platba

399 Kč

Vyprodáno Sledovat dostupnost
ks

Ruční výroba na Vysočině

Přírodní sójový vosk

Doprava zdarma od 799 Kč

Bezplastové balení

Zamilované období Vám provoní romantická vůně s ovocnými a květinovými tóny. Dominuje jim sladká brusinka s pomerančem posypaným skořicí. Aroma doplňuje jasmín, lilie, santalové a cedrové dřevo, pižmo, vanilka a sladký cukr.

Vrchní tóny: Brusinka, pomeranč

Srdce: Skořice, jasmín, lilie

Základ: Santalové a cedrové dřevo, pižmo, vanilka, cukr

Proč jsou sójové svíčky Lumela tak dokonalé?

Všechny naše svíčky ručně vyrábíme v malé vesničce na Vysočině. Sklenička je vytvořena ve speciálním barevném tónu „frosted“, který nejlépe láme světlo hořící svíčky. Takovou skleničku následně ruční výrobou proměníme v originální svíčku, přičemž používáme materiály nejvyšší kvality – sójový vosk z USA, ekologický bavlněný knot a vůni, která promění každý okamžik v dokonalý.

Tipy, jak správně pálit svíčku:

Určitě byste rádi, aby vám svíčka hořela co nejkvalitněji, nejdéle a perfektně voněla. Aby se tak stalo, doporučujeme dodržovat následující tipy:

  • První zahoření je nejdůležitější – Sójový vosk má paměť, a proto při druhém zapálení svíčky bude replikovat tvar, který získal poprvé. Abyste zajistili optimální hoření po celou životnost svíčky, nechte ji poprvé roztát zcela do krajů, což by mělo trvat mezi 1 až 3 hodinami.
  • Hlídejte délku knotu - Aby svíčka správně hořela, je třeba zajistit, aby její knot měl ideální délku. Doporučujeme jej před každým hořením zakrátit na cca 6 mm.
  • Nepalte svíčku moc dlouho – Doporučujeme pálit svíčku maximálně 4 hodiny, jinak se zkracuje životnost svíčky i její aroma.
  • Nesfoukávejte plamen – Předejte tak zbytečnému kouři či rozfouknutí vosku po sklenici

Jak vám svíčka dojde zabalena?

Od výrobu po zabalení hotové svíčky se snažíme dbát maximálně na ekologii. A proto v našem balíčku nenajdete žádnou bublinkovou fólii či jinou neekologickou výplň, ale pouze pomačkaný papír, který svíčky dokáže perfektně ochránit. Všechny svíčky z kategorie Claccis navíc balíme do barevných papírů, které následně zavoskujeme pečetí.

Parametry

Hmotnost 220 g
Doba hoření 45-50 hodin