Velká dárková sada Vánoční box pro svíčkomila obsahuje velkou sójovou svíčku Vánoční čas. 300 ml, velice oblíbenou sójovou svíčku Still a Vanilla. o obsahu 180 ml, stylové nůžky na knot, sadu zápalek včetně škrtátka a roztomilý vonný vosk Zimní víla ve tvaru stromečku.

Tento velký box pod stromečkem zaručeně rozzáří úsměv na tváři obdarovaného. Více

Výrobce: LumelaKód produktu: P00028Doprava a platba

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

990 Kč

ks

Ruční výroba na Vysočině

Přírodní sójový vosk

Doprava zdarma od 799 Kč

Bezplastové balení

Sójová svíčka Vánoční čas: Kombinace vůní skořice, pomeranče, perníku a muškátového oříšku.
Intenzita vůně: Střední
Doba hoření sklenice: 45-50 hodin
Sklenice o velikosti 300 ml / Hmotnost vosku 220 g
Sójová svíčka Still a Vanilla: Základní kořeněná sladká vůně vanilky, doplněna o květinové tóny se hodí do každého domova.
Intenzita vůně: Jemná
Doba hoření sklenice: 25-30 hodin
Sklenice o velikosti 180 ml / Hmotnost vosku 125 g
Vonný vosk Zimní víla: Sladká, přesto svěží zimní vůně připomínající sladkůstky a cukroví.
Hmotnost cca 20 g
Použití: Aromalampa
Stylové nůžky na knot v hodnotě 259 Kč

Proč jsou sójové svíčky Lumela tak dokonalé?

Všechny naše svíčky ručně vyrábíme v malé vesničce na Vysočině. Sklenička je vytvořena ve speciálním barevném tónu „frosted“, který nejlépe láme světlo hořící svíčky. Takovou skleničku následně ruční výrobou proměníme v originální svíčku, přičemž používáme materiály nejvyšší kvality – sójový vosk z USA, ekologický bavlněný knot a vůni, která promění každý okamžik v dokonalý.

Tipy, jak správně pálit svíčku:

Určitě byste rádi, aby vám svíčka hořela co nejkvalitněji, nejdéle a perfektně voněla. Aby se tak stalo, doporučujeme dodržovat následující tipy:

  • První zahoření je nejdůležitější – Sójový vosk má paměť, a proto při druhém zapálení svíčky bude replikovat tvar, který získal poprvé. Abyste zajistili optimální hoření po celou životnost svíčky, nechte ji poprvé roztát zcela do krajů, což by mělo trvat mezi 1 až 3 hodinami.
  • Hlídejte délku knotu - Aby svíčka správně hořela, je třeba zajistit, aby její knot měl ideální délku. Doporučujeme jej před každým hořením zakrátit na cca 6 mm.
  • Nepalte svíčku moc dlouho – Doporučujeme pálit svíčku maximálně 4 hodiny, jinak se zkracuje životnost svíčky i její aroma.
  • Nesfoukávejte plamen – Předejte tak zbytečnému kouři či rozfouknutí vosku po sklenici